O nás

Co je Tisk-online.cz a kdo za vším stojí?

Tisk-online.cz je projekt, za kterým stojí tiskárna Reprotisk, jenž vyrobí vše, co si zde objednáte. Reprotisk je rodinná firma s více než dvacetiletou historií a svými zkušenostmi vám garantuje, že vyrobí poptávaný produkt přesně tak, jak si přejete. Reprotisk i Tisk-online.cz působí v Šumperku, ale díky spolehlivým dopravcům rozváží zakázky po celé republice. Můžete být absolutně bez obav, vaši objednávku doručíme přesně ve smluvený čas.


Máme vlastní grafické studio

Ne, vlastní grafické studio, případně i zařízení CTP nezmiňujeme z důvodu, že se rádi chlubíme, ba naopak. Chceme vám zaručit zodpovědný a osobitý přístup k práci, jejíž kvalitu porovnáte vy sami. Tiskneme na kvalitní digitální a ofsetové technologii. Po vytisknutí vám můžeme listy sešít, případně slepit k sobě, čímž vytvoříme brožuru nebo knihu. Rádi pro vás vytiskneme a poskládáme letáky i firemní složky. Aby se povrch produktu pěkně leskl a něco vydržel, umíme vám jej zalaminovat nebo zalakovat. Vizitky tiskneme jak na běžícím páse, stejně jako pohledy a spoustu dalších produktů, které jsme nestačili zmínit. Jestli byste si rádi objednali stojánky, woblery, oboustranně potištěné samolepky, napište nám na online chatu nebo pošlete e-mail a my vám obratem kalkulaci zašleme.


Zkontrolujte Novinky a tipy a nic vám neuteče

V kategorii Novinky a tipy se dočtete aktuální informace o trendech v online tisku i tisku jako takovém. Prozradíme vám, jaké služby chystáme, a dozvíte se spoustu zajímavých věcí z oboru. Máme pro vás připraven i zábavný blog, na nějž přispívá náš maskot Vendelín, který tu kolem objíždí na kole. Venca se s vámi podělí o své starosti i radosti, naučí vás se více orientovat ve světě tisku a třeba i něco víc!

Stroje pro tisk

Digitální tisk - Tisk-online.cz Falc - Tisk-online.cz Ofsetová tiskárna - Tisk-online.cz

Laminátor - Tisk-online.cz Ofsetová tiskárna - Tisk-online.cz

Reprotisk s.r.o.

M. R. Štefánika 318/1

Šumperk

787 01

IČ: 26824353

DIČ: 26824353


běžná otevírací doba kanceláře:

Po – Čt: 8:00 – 11:30 12:30 – 16:00

Pá: 8:00 – 11:30 12:30 – 15:00