Dlouhá pauza v novinkách? To teda!

Ahojte, nejprve se vám představím, ať víte, kdo vám píše. Pak vysvětlím ten nadpis, teda spíš se pokusím ospravedlnit tu dlouhou prodlevu ve zveřejnění dalšího článku.

Kdo jsem…

Jmenuji se Vendelín, přátelé mi říkají Venca, vy mi tak samozřejmě taky říkejte. Je mi 24 let, jsem svobodný, ale zadaný (!), vyhlídl jsem si totiž v Šumperku na loňském Blues Alive pěknou drobnou blondýnečku, Eliška se jmenuje. Asi jsem jí taky padl do oka, takže jsem nakonec, byť původem ze Šternberka, začal hledat práci tady, abych ji mohl být víc nablízku.

Co mám společného s Tisk-online.cz…

A tím se dostáváme k mojí roli v Tisku-online. Jsem totiž jejich nový ofsetový tiskař. A vypadá to, že na mě zbylo i to, na co tady už nikdo jiný neměl čas – starost o tento web. Nebudu vám lhát, napřed jsem na to koukal jako buk. Já, kluk věčně se hrabající v motorech, s nezájmem o cokoliv, co je označováno jako www, B2B, https a tak mám najednou dělat online marketing?

Co ode mě můžete čekat…

Chvilku jsem váhal, ale řeknu vám, nakonec jsem moc rád. Budu vám psát pravidelně články a posílat rady na správnou přípravu dat do tisku. Občas natočím nějaké video o tom, jak vypadá výroba skládaného letáku nebo lepené brožury a nahraju sem šablony na přípravu vizitek, letáků a šitých prospektů, abych vám usnadnil práci se sazbou. Víte, ono to pak pomůže i mě při tisku, když budou data správně a vše pojede hladce (tisk na obrátku asi spíš obratce, ale tiskařské vtipy ponechme na jindy). Doufám, že to pro vás bude užitečné. Klidně mi pak napište, jestli jo nebo ne, budu rád!

A proč ta dlouhá pauza? No určitě se tu nečekalo, až nastoupím já a svými zábavnými články to tu obohatím, to víme všichni. Prý to bylo tak, že vytvoření celého tohoto webu stálo mé kolegy spoustu sil a úsilí, přeci jen šlo o novou práci, se kterou neměli zkušenosti a řekněme si narovinu – najímat si na to firmu by nebylo úplně nejlevnější. Když se podařilo web konečně spustit, nezbyl už nikomu čas ani energie na to dostatečně web zviditelnit. Teď si asi řekli ááá přišel mladej, nová energie, ten to zvládne hravě… Uf, tak mi držte palce! Tisknout, chystat si tiskový desky a řezat papír už ovládám dobře, tak teď ještě toto.